Walden Farms

Dokázali jste si někdy představit smetanovou krémovou omáčku či majonézu, ale bez kalorií? Nebo řekneme se 4 kaloriemi na porci, což je mimochodem mnohem méně než např. porce mrkve. My jsme si to nikdy nedokázali představit, dokud jsme nezačali aktivně pátrat. Co víc, produkty Walden Farms mají nejen majonézu bez kalorií, francouzský dressing, caesar dressing, ale také čokoládový, karamelový sirup a mnohem víc! Teď si představte porci řeckého jogurtu nebo tvarohu, do kterého zamícháte čokoládový sirup a vůbec tím nezvýšíte počet kalorií, co může být lepšího? My víme co, co takhle chutný zeleninový salát se smetanovým slaninovým dressingem? Mňam, taky se Vám sbíhají sliny? To je způsob, jak produkty Walden Farms Vám pomůžou dodržovat zdravou životosprávu bez utrpení v podobě odepření oblíbených jídel!

Když přijde řada na Walden Farms, vůbec nediskutujeme, proč jsou tyto produkty lepší než konkurence. Ptáte se proč? Protože Walden Farms zkrátka nemá konkurenci. Tato značka je pouze jedna jediná v historii, jejichž výrobky (omáčky, sirupy, dipy, džemy) neobsahují kalorie. Walden Farms má patentovanou technologii výroby na produkty tohoto typu.

Sladké výrobky Walden Farms jsou připravovány se skutečnými ovocnými extrakty, koncentrovanými přírodními příchutěmi, bohatými kakaovými boby a dalšími přírodními ingrediencemi, jsou slazeny sladidlem splendou.

Slané výrobky jsou připravovány ze stovek čerstvých bylinek a koření, koncentrovaných přírodních příchutí a nejkvalitnějšího domácího octu. Od roku 1972 je Walden Farms jedničkou mezi zdravými produkty, během tří generací zdokonalovala tato firma svoji kvalitu tak, aby dosáhla co nejvyšší úrovně a během tohoto období dál inovovala postupy výroby pro Váš dokonalejší zdravý životní styl.

Výrobky Walden Farms jsou téměř bez kalorií (cca 4 kalorie na porci), jsou bez tuku, cukru a lepku. Jsou vhodné pro diabetiky, vegetariány, vegany a jsou i košer. Naprosto úžasné, že?

Cena

119129
1119129
3 položek celkem
Walden Farms Coffee Creamer 335ml (Příchuť mocha)
159 Kč –19 %
129 Kč

Vychutnejte si kávu se smetanou bez výčitek svědomí s Walden Farms Coffee creamer.       zobrazit vše od výrobce     

Kód: 2950/ORI
Walden Farms Fruit Spread 340g (Příchuť malina)
Doporučujeme
199 Kč –35 %
Na dotaz
Kód: 1871/HRO
129 Kč

Vychutnejte si lahodný džem bez výčitek svědomí s Walden Farms Fruit Spread.

Kód: 1871/HRO
Walden Farms Syrup 355ml (Příchuť palačinka)
Tip
199 Kč –40 %
Na dotaz
Kód: 1480/COK
119 Kč

Walden Farms Syrup narozdíl od ostatních sirupů neobsahuje žádné kalorie, tuky, sacharidy a cukry.       zobrazit vše od výrobce      

Kód: 1480/COK

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem