Posilovací nástroje
 
Inforamce z e-shopu
Zákaznický servis
Kontakt

Telefon
+420 725 080 000

Facebook
FITPOWER.cz


Walden Farms

Dokázali jste si někdy představit smetanovou krémovou omáčku či majonézu, ale bez kalorií? Nebo řekneme se 4 kaloriemi na porci, což je mimochodem mnohem méně než např. porce mrkve. My jsme si to nikdy nedokázali představit, dokud jsme nezačali aktivně pátrat. Co víc, produkty Walden Farms mají nejen majonézu bez kalorií, francouzský dressing, caesar dressing, ale také čokoládový, karamelový sirup a mnohem víc! Teď si představte porci řeckého jogurtu nebo tvarohu, do kterého zamícháte čokoládový sirup a vůbec tím nezvýšíte počet kalorií, co může být lepšího? My víme co, co takhle chutný zeleninový salát se smetanovým slaninovým dressingem? Mňam, taky se Vám sbíhají sliny? To je způsob, jak produkty Walden Farms Vám pomůžou dodržovat zdravou životosprávu bez utrpení v podobě odepření oblíbených jídel!

Když přijde řada na Walden Farms, vůbec nediskutujeme, proč jsou tyto produkty lepší než konkurence. Ptáte se proč? Protože Walden Farms zkrátka nemá konkurenci. Tato značka je pouze jedna jediná v historii, jejichž výrobky (omáčky, sirupy, dipy, džemy) neobsahují kalorie. Walden Farms má patentovanou technologii výroby na produkty tohoto typu.

Sladké výrobky Walden Farms jsou připravovány se skutečnými ovocnými extrakty, koncentrovanými přírodními příchutěmi, bohatými kakaovými boby a dalšími přírodními ingrediencemi, jsou slazeny sladidlem splendou.

Slané výrobky jsou připravovány ze stovek čerstvých bylinek a koření, koncentrovaných přírodních příchutí a nejkvalitnějšího domácího octu. Od roku 1972 je Walden Farms jedničkou mezi zdravými produkty, během tří generací zdokonalovala tato firma svoji kvalitu tak, aby dosáhla co nejvyšší úrovně a během tohoto období dál inovovala postupy výroby pro Váš dokonalejší zdravý životní styl.

Výrobky Walden Farms jsou téměř bez kalorií (cca 4 kalorie na porci), jsou bez tuku, cukru a lepku. Jsou vhodné pro diabetiky, vegetariány, vegany a jsou i košer. Naprosto úžasné, že?

129
1291129129

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Walden Farms Coffee Creamer 335ml
Walden Farms Coffee Creamer 335ml

Vychutnejte si kávu se smetanou bez výčitek svědomí s Walden Farms Coffee creamer.

Výrobce: Walden Farms
Cena: 129 Kč vč. DPH
Walden Farms Fruit Spread 340g
Walden Farms Fruit Spread 340g  Recommend Doporučujeme

Vychutnejte si lahodný džem bez výčitek svědomí s Walden Farms Fruit Spread.

Výrobce: Walden Farms
Cena: 129 Kč vč. DPH

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem