nahoru

Garden of Life RAW Perfect Food 8g

Garden of Life RAW Perfect Food 8g
79 Kč –20 %

Sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo.

63 Kč
55 Kč bez DPH
Skladem

Garden of Life RAW Perfect Food 8g

Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně.

Sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Certifikováno USDA organic.

Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije nápoj plný zelených tráv a i vaše děti budou nadšeny. I zarytí odpůrci , kterým nechutná čistý zelený ječmen mají variantu. Garden of Life je špička v RAW stravě.

Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food?

Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho fytonutrientů. Probiotika a enzymy podporují vstřebávání živin a trávení. Perfect Food RAW je praktický a rozumný způsob jak získat vegetariánskou, zeleninovou šťávu každý den. Doplněk stravy.


Travní šťávy z mladých obilovin jako je ječmen, vojtěška, oves, pšenice a kamut. Patří mezi potraviny s nebohatším obsahem živin na naší planetě. Zelené šťávy obsažené v Perfect Food RAW jsou pěstovány ekologicky a sklízené v době kdy obsahují nejvyšší nutriční hodnotu. Jsou okamžitě odšťavněny  a suší se při nízkých teplotách. Výsledný prášek z těchto šťáv tedy obsahuje to nejlepší z daných surovin a můžete si tak tedy každý den dopřát toto osvěžení.

Perfect Food RAW šťávy jsou lyofilizované pomocí jemného procesu, a tak si udržují veškerou účinnost živin a čerstvost.

Perfect Food RAW obsahuje organic klíčky. Při klíčení se odemyká potenciál živin v osivu a to je skvělý způsob, jak zvýšit stravitelnost semen, ořechů a luštěnin při zachování jejich živin v syrovém stavu.

Nakonec Perfect Food RAW obsahuje řadu živých probiotik a enzymů.

Proč zvolit právě Perfect Food RAW?

Téměř stejně důležité jako to co Perfect Food RAW obsahuje je také to, co neobsahuje. Perfect Food RAW je:

  • RAW,
  • pro vegany,
  • bez mléka,
  • bez plniv, přidaných cukrů, nebo bylinek,
  • bez chemických látek, umělých příchutí a barviv

Doporučené použití:

  • Dospělí smíchejte 1 odměrku  Perfect Food RAW do 0,25l vody jednou, či vícekrát denně. Děti starší 4 let mohou užívat ¼ nebo ½ této dávky. Před použitím dobře protřepejte. Může dojít k usazování. Přibližně 30 dávek v balení.

Tabulka nutričních hodnot:

VÝŽIVOVÉ HODNOTY V 1 DÁVCE (10 g):
 % DDD
Kalorie
145kJ/35kcal
 
Bílkoviny 2g  
Celkem sacharidy
5 g
 
Ostatní sacharidy 2 g  
Cukry <1 g  
vláknina
1 g
 
vláknina rozpustná
1 g
 
Vitamín A** (jako Beta karoten)
108 µg
14%
Vitamín C**
25mg
31%
Thiamin**
0,13mg
12%
Vitamín B 6**
0,1mg
7%
Vápník**
75 mg
9%
Železo **
2 mg
14 %
Chrom
120 µg
300%
Hořčík**
26 mg
7%
Draslík**
250 mg
13%

Perfect Food Čokoláda RAW v 1 dávce obsahuje:

RAW organic travní šťávy (3,2g):Šťávu z mladého ječmene, vojtěšky, ovsa, pšenice a kamutu.

RAW organic šťávy ze zeleniny (1,4g):Řepa, mrkev, špenát, brokolice, rajče, kapusta, červené zelí, petržel, růžičková kapusta, zelená paprika, okurka, celer, česnek, zázvor, zelená cibulka, květák, chřest.

RAW organic proteinová směs klíčků (1g): Z naklíčeného amaranthu, merlíku, prosa, pohanky, cizrny, čočky, fazolek adzuki, lněného, slunečnicového, dýňového, sezamového a chia semínka.

RAW probiotická a enzymová směs (100mg):Saccharomyces boulardii, amyláza, proteáza, laktáza, glukoamyláza, alfa-galaktosidáza, lipáza, pektináza, peptidáza, bromelin, fytáza, hemiceluláza, beta-glukanáza, papain, neutrální bakterie proteázy, celuláza, xylanáza, diastáza, invertáza.

Ostatní ingredience: RAW organic kakao, přírodní čokoládová příchuť, stevia-steviol-glykosid.

Označení: ** Přirozeně se vyskytující vitamíny a minerály

Upozornění:

Stejně jako u jiných doplňků stravy se nejprve před použitím tohoto výrobku poraďte se svým lékařem, a to zejména pokud jste těhotná, kojící, očekáváte operaci, berete pravidelně léky nebo jste pod lékařským dohledem.Skladujte na chladném a suchém místě. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní pečeť poškozená, nebo chybí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy.Uchovávejte mimo dosah dětí.Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu.

Neobsahuje plniva, umělá barviva, sladidla ani konzervanty.Může dojít k usazování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.