nahoru

Garden of Life RAW Perfect Food 481g

Garden of Life RAW Perfect Food 481g
Doprava zdarmaZdarma 1 799 Kč –11 %

Sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo.

1 595 Kč
1 387 Kč bez DPH
Skladem

Garden of Life RAW Perfect Food 481g

Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně.

Sušené šťávy ze zelených trav, zeleniny, ovoce a také s klíčky, které dodají různorodé spektrum vitamínů a přírodních látek pro vaše tělo. Certifikováno USDA organic.

Výborná chuť, která vás mile překvapí. V zelených potravinách je to něco speciálního. Žádná návštěva u vás doma nepozná, že pije nápoj plný zelených tráv a i vaše děti budou nadšeny. I zarytí odpůrci , kterým nechutná čistý zelený ječmen mají variantu. Garden of Life je špička v RAW stravě.

Jaký můžete mít užitek z produktů Perfect Food?

Perfect Food RAW jsou travní a zeleninové sušené šťávy, poskytující přirozeně se vyskytující antioxidanty, enzymy, aminokyseliny, esenciální mastné kyseliny a mnoho fytonutrientů. Probiotika a enzymy podporují vstřebávání živin a trávení. Perfect Food RAW je praktický a rozumný způsob jak získat vegetariánskou, zeleninovou šťávu každý den. Doplněk stravy.


Travní šťávy z mladých obilovin jako je ječmen, vojtěška, oves, pšenice a kamut. Patří mezi potraviny s nebohatším obsahem živin na naší planetě. Zelené šťávy obsažené v Perfect Food RAW jsou pěstovány ekologicky a sklízené v době kdy obsahují nejvyšší nutriční hodnotu. Jsou okamžitě odšťavněny  a suší se při nízkých teplotách. Výsledný prášek z těchto šťáv tedy obsahuje to nejlepší z daných surovin a můžete si tak tedy každý den dopřát toto osvěžení.

Perfect Food RAW šťávy jsou lyofilizované pomocí jemného procesu, a tak si udržují veškerou účinnost živin a čerstvost.

Perfect Food RAW obsahuje organic klíčky. Při klíčení se odemyká potenciál živin v osivu a to je skvělý způsob, jak zvýšit stravitelnost semen, ořechů a luštěnin při zachování jejich živin v syrovém stavu.

Nakonec Perfect Food RAW obsahuje řadu živých probiotik a enzymů.

Proč zvolit právě Perfect Food RAW?

Téměř stejně důležité jako to co Perfect Food RAW obsahuje je také to, co neobsahuje. Perfect Food RAW je:

  • RAW,
  • pro vegany,
  • bez mléka,
  • bez plniv, přidaných cukrů, nebo bylinek,
  • bez chemických látek, umělých příchutí a barviv

Doporučené použití:

  • Dospělí smíchejte 1 odměrku Perfect Food RAW do 0,25l vody jednou, či vícekrát denně. Děti starší 4 let mohou užívat ¼ nebo ½ této dávky. Před použitím dobře protřepejte. Může dojít k usazování. Přibližně 30 dávek v balení.

Tabulka nutričních hodnot:

VÝŽIVOVÉ HODNOTY V 1 DÁVCE (10 g):
 % DDD
Kalorie
145kJ/35kcal
 
Bílkoviny 2g  
Celkem sacharidy
5 g
 
Ostatní sacharidy 2 g  
Cukry <1 g  
vláknina
1 g
 
vláknina rozpustná
1 g
 
Vitamín A** (jako Beta karoten)
108 µg
14%
Vitamín C**
25mg
31%
Thiamin**
0,13mg
12%
Vitamín B 6**
0,1mg
7%
Vápník**
75 mg
9%
Železo **
2 mg
14 %
Chrom
120 µg
300%
Hořčík**
26 mg
7%
Draslík**
250 mg
13%

Perfect Food Čokoláda RAW v 1 dávce obsahuje:

RAW organic travní šťávy (3,2g):Šťávu z mladého ječmene, vojtěšky, ovsa, pšenice a kamutu.

RAW organic šťávy ze zeleniny (1,4g):Řepa, mrkev, špenát, brokolice, rajče, kapusta, červené zelí, petržel, růžičková kapusta, zelená paprika, okurka, celer, česnek, zázvor, zelená cibulka, květák, chřest.

RAW organic proteinová směs klíčků (1g): Z naklíčeného amaranthu, merlíku, prosa, pohanky, cizrny, čočky, fazolek adzuki, lněného, slunečnicového, dýňového, sezamového a chia semínka.

RAW probiotická a enzymová směs (100mg):Saccharomyces boulardii, amyláza, proteáza, laktáza, glukoamyláza, alfa-galaktosidáza, lipáza, pektináza, peptidáza, bromelin, fytáza, hemiceluláza, beta-glukanáza, papain, neutrální bakterie proteázy, celuláza, xylanáza, diastáza, invertáza.

Ostatní ingredience: RAW organic kakao, přírodní čokoládová příchuť, stevia-steviol-glykosid.

Označení: ** Přirozeně se vyskytující vitamíny a minerály

Upozornění:

Stejně jako u jiných doplňků stravy se nejprve před použitím tohoto výrobku poraďte se svým lékařem, a to zejména pokud jste těhotná, kojící, očekáváte operaci, berete pravidelně léky nebo jste pod lékařským dohledem.Skladujte na chladném a suchém místě. Nepoužívejte, pokud je bezpečnostní pečeť poškozená, nebo chybí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy.Uchovávejte mimo dosah dětí.Minimální trvanlivost do konce: uvedeno na obalu.

Neobsahuje plniva, umělá barviva, sladidla ani konzervanty.Může dojít k usazování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.