Viridian 100% Organic Soul Food Greens 90 kapslí

616 Kč –11 %
Viridian 100% Organic Soul Food Greens 90 kapslí
616 Kč –11 % 549 Kč 477 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
26.3.2018
SKLADEM

Exkluzivní kombinace 100% organických zelených zdrojů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Viridian 100 % Organic Soul Food Greens 90 kapslí

Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně.

Tato unikátní, šestisložková směs z kategorie All-In-One Superfood (vše v jednom balení) nabízí kompletní, naturální zdroje chlorofylu a všech důležitých vitamínů, chelatovaných minerálů, aminokyselin, nenasycených mastných kyselin, antioxidantů, super oxid dismutázy a dalších důležitých fytonutrientů. Je pozoruhodné, že hemoglobin, naše krevní barvivo (krvinky), má téměř stejnou strukturu jako chlorofyl.

100 % organická spirulina (Arthrospira platensis):

Spirulina představuje jednu z četných forem sladkovodních řas, které rostou v teplejší, alkalické, avšak čisté vodě. Název spirulina je odvozen od latinského názvu pro "spirálu" a to díky "kudrnaté" struktuře mikroskopických vláken této unikátní řasy. Spirulina obsahuje 69 % bílkovin, včetně všech esenciálních aminokyselin.

Navíc je spirulina jednou z mála rostlin, které jsou zdrojem bioaktivní formy vitamínu B12. Spirulina obsahuje také vysoké koncentrace dalších nutrietů – aminokyseliny, chelatované minerály, pigmenty, stopové prvky, enzym SOD, esenciální mastné kyseliny – vše v nejlépe využitelných formách pro náš organismus.

Spirulina patří do skupiny tzv. modro-zelených řas, díky obsahu důležitých pigmentů chlorofylu (zelená) a fytokyanu (modrá). Spirulina jako jedna z mála modro-zelených řas postrádá buněčnou stěnu z celulózy, proto je pro náš organismus perfektně stravitelná.

100 % organická mladá, zelená pšenice (Triticum aestivum), 100 % organický mladý, zelený ječmen (Hordeum vulgare):

Bohaté zdroje chlorofylu a dalších důležitých nutrietů. Mladá, zelená pšenice obsahuje přes 90 forem minerálních prvků. V celkovém pojetí je terapeutický účinek mladého zeleného ječmene i pšenice téměř identický a vzájemně se doplňuje a posiluje.

Oba zdroje obsahují všech 8 esenciálních aminokyselin, dále řadu bioaktivních enzymů, včetně super enzymu SOD (Super Oxid Dismutáza), široké spektrum vitamínů a chelatovaných minerálů a dalších hodnotných látek. Mezi nejdůležitějšími lze zmínit vysoký obsah betakarotenu, vitamínů skupiny B, vitamínu C, draslíku, kalcia, hořčíku, železa, mědi, manganu, fosforu a zinku.

Molekula chlorofylu má obdobnou strukturu jako molekula krevního barviva hemoglobinu. Většina v současné době konzumované stravy způsobuje v lidském organismu kyselou reakci a překyselené tělo je živnou půdou pro řadu chorob a mikrobů. Naše buňky nejsou schopny správně fungovat, pokud se vnitřní pH hodnota nepohybuje v poměrně úzkém rozpětí.

100 % organická alfalfa - vojtěška list (Medicago sativa):

Alfalfa je hodnotným zdrojem důležitých nutrientů. Jedním z důvodů je hluboká kořenová soustava, takže rostlinka si dokáže „vytáhnout ze země opravdu to nejlepší“. Alfalfa je bohatá na obsah důležitých vitamínů, minerálů, karotenoidů, enzymů a chlorofylu.

Alfalfa obsahuje také skupinu fytosterolů známých pod názvem "genistein and formonetin".

100 % organické mořské řasy ascophyllum (Wild Wrack Seaweed):

Tato speciální odrůda mořských řas je bezkonkurenčním zdrojem makro a mikroprvků, které mohou tvořit až 36 % sušiny. Vysoký obsah jódu má pozitivní účinky na činnost štítné žlázy.

Kyselina alginová představuje speciální komplex nestravitelných polysacharidů pocházejících z této řasy, které vytváří v našem zažívacím traktu gel, tento gel na sebe váže těžké kovy a radioaktivní substance a vychází neporušen ze zažívacího traktu se stolicí.

100 % organická chlorela (Speciálně narušená buněčná stěna – maximalizovaná stravitelnost):

Chlorela je unikátní jednobuněčná řasa rostoucí v čisté vodě. Základní komponenty chlorely, které prokazují výrazné benefity na zdravotní stav jsou: chlorofyl, beta karoten a růstový faktor CGF (Chlorella Growth Factor). Chlorela má nejvyšší obsah chlorofylu mezi všemi rostlinami a obsahuje také vysoké koncentrace vitamínů, minerálů, nukleových kyselin, aminokyselin, enzymů a dalších fytonutrientů.

Doporučené dávkování:

  • užívejte 1 - 3 čajové lžičky 100 % Organic Soul Food Greens denně

Tabulka nutričních hodnot:

  4 g
spirulina 1052 mg
mladá pšenice 736 mg
mladý ječmen 736 mg
alfalfa 736 mg
mořské chaluhy Wild Wrack 420 mg
chlorella 320 mg

 

Složení:

  • mladý zelený ječmen, mladá zelená pšenice, spirulina, chlorela, alfalfa, mořské chaluhy Wild Wrack

Informace:

  • potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: