!Osobní váhy - NOVINKA NA SHOPU!

Zařadili jsme do našeho sortimentu novou kategorii - osobní váhy. Všechny námi nabízené váhy jsou od firmy TANITA. V současné době je Tanita světovým lídrem v oblasti tělesných analyzátorů.

images

Tanita je japonská firma založená v roce 1944 v Tokiu. Od svého vzniku dosáhla mimořádných úspěchů ve světovém měřítku. Za zmínku stojí uvedení první digitální koupelnové váhy na světě v roce 1978, světové prvenství v zavedení digitálních mini vah (kapesních vah) v roce 1987. V roce 1990 došlo k založení výzkumného centra Tanita Body Weight Research Institute and Best Weight Center a v témže roce vyrobena jako první na světě váha s měřením tělesného tuku pro profeisonály. V roce 1994 se začali vyrábět váhy s měřením tělesného tuku pro domácnost a v roce 2003 váhy s tělesnou analýzou pro domácnost v Japonsku, které byly následující rok uvedeny na evropský trh.

Kdo může používat analyzátor Tanita?

Tento tělesný analyzátor je určen pro dospělé ve věku 18–99 let. Děti ve věku 5–17 let mohou použít monitor pouze pro určení hmotnosti, procenta tělesného tuku a ukazatel zdravého rozmezí tělesného tuku, ostatní prvky se dětem nezobrazují. Tento analyzátor je také vybaven režimem Atlet pro dospělé s atletickým tělesným typem. Tanita definuje jako Atleta osobu s intenzivní fyzickou aktivitou cca 10 hodin týdně a klidovou srdeční frekvencí 60 tepů za minutu nebo méně. Jednotlivci, kteří sportovali řadu let, ale v současné době vykonávají fyzickou aktivitu méně než 10 hodin týdně, mohou také použít režim Atlet. Těhotné ženy by měly používat pouze funkci samotné vážení. Všechny ostatní funkce, nejsou určeny pro těhotné ženy. Tělesný analyzátor Tanita je určen pouze pro domácí použití. Tento přístroj není určen pro profesionální použití včetně nemocnic, lékařské nebo  fittness centra, není vybaven odpovídající specifikací nezbytnou pro časté zatížení. Použitím v profesionálním zařízení se zruší platnost záruky. Produkt poskytuje informace pouze pro informační úcely. Tento produkt není určen k diagnóze nebo ošetrení žádné nemoci či abnormality. Prosím, poraďte se se svým lékařem o všech dotazech nebo připomínkách týkajících se Vašeho zdraví.

Proč tělesný analyzátor Tanita?

Telesné analyzátory jsou urceny pro zdravejší život tím, že vám pomohou nahlédnout do klícových zdravotních ukazatelu, které vám umožní sledovat dopad zmeny vašeho životního stylu: Podívejte se na dopad zmen ve strave na tele, aby jste se ujistili, že jste zvolili zdravý zpusob diety. Jemne doladte  tness program sledováním dosaženého pokroku svalové hmoty a bazálního metabolismu. Sledujte úroven útrobního tuku, který by mohl být rizikový faktor pro rozvoj diabetu 2. typu a / nebo srdecního onemocnení. Stanovte si cíl pro vaši postavu a sledujte pokrok pri Vašem  tness programu nebo diete.

Jak analyzátor pracuje?

T+lesný analyzátor Tanita stanoví složení těla pomocí Bioelektrické impedanční analýzy (BIA). Bezpečné, nízkoúrovňové elektrické signály projdou tělem přes patentované chodidlové senzory na platformě analyzátoru Tanita. Signál prochází snadně tekutinou ve svalech a dalších tkáních, ale naráží na odpor, když projde tělesným tukem, který obsahuje málo tekutin. Tento odpor se nazývá impedance. Hodnoty impedance jsou pak z lékařského hlediska prozkoumány a dosazeny do matematických vzorců pro výpočet složení těla.

Kdy je nejlepší čas pro použití tělesného analyzátoru?

Hladina vody v těle přirozeně kolísá během dne a noci. Veškeré významné změny v tělesné vodě mohou ovlivnit hodnoty složení Vašeho těla, například tělo má tendenci k dehydrataci po dlouhém nočním spánku, takže pokud se změříte ihned ráno, vaše hmotnost bude nižší a podíl tělesného tuku vyšší. Snězení velkého jídla, pití alkoholu, menstruace, nemoci, cvičení a koupání muže také způsobit změny v úrovni hydratace. Chcete-li získat nejspolehlivejší hodnoty, je duležité používat tělesný analyzátor v souladu s denní dobou za konzistentních podmínek. Doporucčjeme měřit před večerním jídlem.

BC-545N-promo

Metoda BIA

Tanita tělesný analyzátor / váhy používají BIA (bioelektrické impedance analýza) techniku. Tato metoda je bezpečná, kdy nízká úroveň elektrického signálu projde tělem. Signál obtížně prochází v tělesném tuku, ale snadno protéká vodou ve svalu a dalších tělesných tkání. Obtíže, s nimiž signál protéká látkou se nazývá impedance. Takže, na čím více odporu nebo impedance signál narazí, tím vyšší výsledek tělesného tuku.

Vysvětlení principu produktu Tanita se segmentální analýzou (analýza horních a dolních končetin zvlášt).

Tanita vyvinula přesný segmentální analyzátor složení těla, která koreluje se zlatým standardem, DEXA, duální energie rentgenové absorpční fotometrie. Tanita může nyní analyzovat rozložení tělesného tuku, jakož i svalu v těle. Pomocí tohoto monitoru segmentálního složení těla lze stanovit % tuku v těle a svalové hmoty v pravé paži, levé paži, pravé noze, levé noze zvlášt. To je zvláště užitecné pro každého, kdo sleduje rovnováhu levé a pravé strany těla nebo se snaží vybudovat určtou část svého těla. Muži mají sklon k hromadění tělesného tuku v horní části těla, zatímco ženy mají tendenci hromadit tělesný tuk v dolní části těla. Kromě toho, čím jste starší, tím je větší tendence ke ztrátě svalu a získání tuku. Je duležité sledovat změny v rozložení tělesného tuku a svalové hmoty.

Akce a slevy na e-mail

Už ti neuteče žádná akční nabídka na produkty, které tě posunou blíž ke tvému cíli!

Denně prodáme2 000+ suplementů
Týdně přibalíme1 500+ vzorků zdarma
Měsíčně poradíme5 000+ zákazníkům
Ročně nás navštíví1 500 000+ zákazníků
FITNESS SHOP HODONÍN

OTEVÍRACÍ DOBA
Po-Pá: 9-17 h
So: 9-12 h

Štefánikova 1161/30
695 01 Hodonín
Tel.: +420 778 044 055
zobrazit na mapě

FITNESS SHOP UHERSKÉ HRADIŠTĚ

OTEVÍRACÍ DOBA
Po-Pá: 9-18 h
So: 9-12 h

Mariánské náměstí 126
686 01 Uherské Hradiště
Tel.: +420 721 665 665
zobrazit na mapě

FITNESS SHOP UHERSKÝ BROD

OTEVÍRACÍ DOBA
Po-Pá: 9-17 h

Bří Lužů 126
688 01 Uherský Brod
Tel.: +420 735 044 440
zobrazit na mapě

FITNESS SHOP ZLÍN

OTEVÍRACÍ DOBA
Po-Pá: 9-18 h
So: 9-12 h

Vavrečkova 7074 (OD13)
760 01 Zlín
Tel.: +420 735 022 222
zobrazit na mapě

MOŽNOSTI PLATBY:
DOPRAVA ZDARMA
Nakup zboží nad 1 500 Kč
a dopravu zaplatíme za tebe
VĚRNOSTNÍ SLEVY
Nakupuj pravidelně u nás
a dostaneš VIP ceny
EXPEDICE DO 24 HODIN
Při objednávce do 13:00
odesíláme balíček daný den
TISÍCE PRODUKTŮ SKLADEM
Vybírej to nejlepší
z naší nabídky
Potřebuješ pomoc?
+420 725 080 000