!!! Naslkadnili jsme žádanou značku PROM-IN !!!

prom-in

VŠE, CO POTŘEBUJEŠ. V KVALITĚ, JAKOU POŽADUJEŠ.

Právě jsme pro vás naskladnili jednu z nejžádanějších a nejoblíbenějších českých značek PROM-IN. Značka PROM-IN patří k absolutní špičce mezi výrobci potravinových doplňků a sportovní výživy. Produkty nové řady ESSENTIAL vynikají nejen kvalitou a účinností, ale také skvělou chutí, což nebývá u výrobků tohoto druhu zvykem. Během pouhých několika měsíců po uvedení na český trh patří ESSENTIAL mezi nejvyhledávanější suplementy.
Řada výrobků ESSENTIAL se vyrábí pouze z nejkvalitnějších a prověřených surovin s minimem přídavných látek. Dodává tak tělu prvotřídní živiny nezbytné pro růst sportovního výkonu, bez ohledu na druh sportu a momentální výkonnostní úroveň. Obsahuje všechny suplementy, na které jsou vrcholoví sportovci i kondiční cvičenci zvyklí – od proteinů a aminokyselin až po substance pro zvýšení výkonu.
Za vzrůstající oblibou PROM-INu stojí nejen nové receptury připravené ve spolupráci s renomovanými odborníky na sportovní výživu, ale také poctivý přístup výrobce, firmy ARTIFEX. Ta se primárně specializuje na výrobu sypkých potravinových směsí a kojenecké výživy. Je držitelem prestižních mezinárodních certifikátů HACCP (Analýza nebezpečí kritických kontrolních bodů) a také mezinárodního potravinářského certifikátu IFS (International Food Standard).

banner_prom-in