Reflex The Edge 1500g

789 Kč –10 %
Reflex The Edge 1500g (Příchuť pomeranč)
789 Kč –10 % 709 Kč 617 Kč bez DPH

Zvolte variantu

Kombinace glukózových polymerů a čisté krystalické fruktózy.

 

Reflex_logo_130x98    zobrazit vše od výrobce

Detailní informace

Příchuť: ananas
SKLADEM
Můžeme doručit do: 30.4.2018
789 Kč
709 Kč
617 Kč bez DPH
Příchuť: pomeranč
Na dotaz
789 Kč
709 Kč
617 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Reflex Nutrition Vám představuje The Edge®. Tento špičkový produkt je založen a sestaven na základě nejnovějších vědeckých poznatků. Pokud využijete tuto jedinečnou kombinaci nutrientů, posunete svůj sportovní výkon na maximální úroveň.

Během namáhavé sportovní aktivity bude Vaše tělo zatíženo velkým energetickým výdejem, dehydratací, poškozením svalových vláken, volnými radikály a snížením celkové odolnosti. Některé energetické nápoje jsou zaměřeny na některé z těchto destruktivní procesy, ale jen velmi málo z nich je zaměřeno na všechny tyto nežádoucí záležitosti. The Edge® pokrývá každý úhel.

HyperCarbsTM v The Edge®

The Edge® obsahuje precizní kombinaci glukózových polymerů a čisté krystalické fruktózy. Je známým faktem, že většina energetických nápojů je limitováno v jejich schopnosti zásobovat tělo energií. Glukózové polymery mohou, pokud jsou použity jen samy o sobě, zásobovat tělo energií v množství 1g za jednu minutu.

Oproti tomu, optimalizovaná kombinace fruktózy a glukózových polymerů byla klinicky testována a prokazatelně umožňuje organismu přijmout o 30 % energie více než je tomu u samostatně použitých glukózových polymerů. Statisticky řečeno to může udělat enormní rozdíl ve sportovním výkonu, fakticky to může být jedním z rozhodujících faktorů mezi vítězstvím a prohrou.

ClearProTM v The Edge®

Čistý, krystalický syrovátkový izolát použitý v The Edge slouží jako sekundární zdroj energie, konkrétně glukoplastických aminokyselin (mění se na energii – BCAA a další), které pomáhají chránit svalovou hmotu a urychlují regeneraci po výkonu.

PlasmaMaxTM pouze v The Edge®

Většina energy drinků nahrazuje pouze zásoby sodíku a draslíku. The Edge jde mnohem dál. Když se potíte během výkonu, ztrácíte mnohem více minerálů, což může mít negativní vliv na výkon, zejména hořčík (minerál), který hraje významnou roli v životních funkcích svalové hmoty.The Edge obsahuje exkluzivní směs minerálů a elektrolytů PlasmaMaxTM, které komplexně nahrazují jejich ztráty během výkonu.

aoc technology v The Edge®

Je vědecky prokázaným faktem, že cvičení zvyšuje obsah volných radikálů v těle, obzvláště během vytrvalostních výkonů. Reflex Nutrition podporuje dlouhodobý výzkumný program, který vedl k vytvoření jednoho z celosvětově nejvíc uznávaných antioxidačních systémů aoc® (Anti-Oxidant-Collection). Na základě dat získaných z tohoto programu obsahuje The Edge optimální poměr a množství antioxidantů potřebných k ochraně organismu před volnými radikály.

Lactospore® v The Edge®

Současné klinické studie potvrzují, že probiotické kultury podporují funkci imunitního systému sportovců. Je známým faktem, že namáhavá fyzická aktivita tlumí funkci imunitního systému. Probiotické kultury jsou tedy důležitým faktorem, pokud berete svůj sport vážně! The Edge je jedním z prvních energy drinků na světě s obsahem probiotických kultur.

Doporučené dávkování:

 • jednu odměrku (25 g) rozmíchejte v 330 ml vody
 • dávkujte s vodou před, během a po Vaší sportovní aktivitě

Tabulka nutričních hodnot:

 100 g25 g
energetická hodnota 1502 kJ/353 kcal 375 kJ/88 kcal
bílkoviny 14,6 g 3,65 g
sacharidy 74 g 18,5 g
tuky 0 g 0 g
sodík 650 mg 162 mg
draslík 175 mg 44 mg
zelený čaj 150 mg 37,5 mg
vitamín C 120 mg 30 mg
hořčík 50 mg 12,5 mg
vitamín E 12,5 mg 3,1 mg
zinek 3 mg 0,75 mg
mangan 1 mg 0,25 mg
selen 10 mcg 2,5 mcg
Lactospore 240 mil. 60 mil.

Složení:

 • HyperCarbs (glukózové polymery - maltodextrin, krystalická fruktóza), ClearPro (syrovátkový izolát), kyselina jablečná, PlasmaMax (citronan sodný, chlorid sodný, citronan draselný, citronan hořečnatý, monomethionin zinku, chelátový komplex manganu, monomethionin selenu, přírodně identické aroma, přírodní barvivo (beta karoten), extrakt ze zeleného čaje (95 % polyfenolů), umělé sladidlo – sukralóza, kyselina askorbová, sójový lecitin, Lactospore, vitamín E

Informace:

 • potravina určená pro zvláštní výživu, vhodná pro sportovce

Naše recenze: kvalitní energetický a potréninkový nápoj s obsahem vysoce účinných složek

 • Velice lehká a rychlá stravitelnost
 • Použití syrovátkového izolátu s vysokým podílem BCAA - ochrana svalové hmoty
 • Probiotické kultury Lactospore
 • Antioxidační systém AOC
 • Použití chelátových forem minerálů (vazba na aminokyselinu - nejkvalitnější a nejúčinější forma minerálů)
 • Testováno nezávisle na dopingové látky v souladu s normami ISO 17025
 • Vyráběno v souladu s normami kvality ISO9001
 • žádné

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: