XXlabs Creatine Ethyl Ester Malate 120 kapslí

1 009 Kč –20 %
XXlabs Creatine Ethyl Ester Malate 120 kapslí
1 009 Kč –20 % 807 Kč 702 Kč bez DPH
Můžeme doručit do:
22.2.2018
SKLADEM

Creatine Ethyl Ester Malate (dále jen CEEM)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Creatine Ethyl Ester Malate (dále jen CEEM) – je jedna z nejefektivnějších forem kreatinu na světovém trhu. Běžný kreatin monohydrát, úspěšně využívaný po dlouhá léta k nárůstu svalového objemu, zvětšení síly a zvýšení sportovního výkonu, s sebou nese řadu často popisovaných problémů při užívání, jako jsou nevolnost, nadýmání, dehydratace a tzv. kreatinové otoky.
S naším CEEM jsou tyto nepříjemné vedlejší efekty minulostí! Navíc budete příjemně překvapeni mnohem lepšími výsledky i při nižších dávkách CEEM oproti obvyklým dávkám kreatin monohydrátu.
Toužíte po ohromných naplněných svalech, obrovské síle a mnohem vyšším sportovním výkonu bez vedlejších účinků? Řešením je CEEM! 
Konec s žaludečními nevolnostmi, nadýmáním, dehydratací a kreatinovými otoky při užívání kreatinu! 
Jak CEEM funguje?
Creatine Ethyl Ester (dále jen CEE) – je kreatin monohydrát s připojeným esterem. Díky připojenému esteru je průnik kreatinu buněčnou stěnou mnohem efektivnější a jeho působení na buněčné funkce je mnohem významnější než v případě běžného neesterifikovaného kreatin monohydrátu. Následná kombinace CEE s kyselinou jablečnou posouvá vzniklý CEEM o další krok vpřed v efektivnosti a v boji s nepříjemnými vedlejšími účinky.
Díky zvýšené efektivitě CEEM se převážná většina kreatinu uloží přímo do buňky a tím se eliminuje výskyt nechvalně známého kreatinového otoku (ten je způsobený nevstřebaným kreatinem uloženým spolu s vodou mimo cílovou buňku).
Na základě mnohonásobně zvýšené efektivity (některé studie uvádí až 40x vyšší efektivitu) může být potřebné dávkování CEEM nižší než u běžného kreatinu. Mnozí závodní atleti a kulturisté dosvědčují perfektní výsledky při užívání 5-10 g denně. 
 
CEEM je prokazatelně účinný pro zvýšení:
celkového objemu svalové hmoty, svalové síly, sportovního výkonu, proteinové syntézy CEEM 
Oproti kreatin monohydrátu:
se lépe vstřebává a má mnohem vyšší využitelnost, nižší dávka má vyšší účinek, nezpůsobuje nadýmání, křeče, dehydrataci ani tzv. kreatinový otok (nevstřebaný kreatin uložený spolu s vodou mimo cílovou buňku), není třeba nasycovací dávky a užívání v cyklech, většina uživatelů pocítí první výsledky již při první dávce.
NUTRIČNÍ HODNOTY
Nutriční hodnoty ve 100g*
Energetická hodnota 1620kJ / 387 kcal
Bílkoviny 96,7 g
Sacharidy < 0,1 g
Tuky < 0,1 g
Creatine Ethyl Ester Malate 2250mg v 1 dávce**
Složení:
Creatine Ethyl Ester Malate, želatina
Hmotnost 1 kapsle - 870mg*
* Uvedené hodnoty jsou průměrné
** DDD (Denní doporučená dávka) není stanovena
DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ
2x denně 3 kapsle (sportovci do 90kg tělesné hmotnosti). 2x denně 4 kapsle (sportovci nad 90kg tělesné hmotnosti). 
První dávku užijte 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V den volna, kdy necvičíte, užívejte první dávku ráno a druhou dávku večer.
UPOZORNĚNÍ
Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a při teplotě 5-25°C.Po otevření spotřebujte do 90 dnů. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

XXlabs Creatine Ethyl Ester Malate 120 kapslí

Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně.

Creatine Ethyl Ester Malate (dále jen CEEM).

Jak CEEM funguje?

Creatine Ethyl Ester (dále jen CEE) – je kreatin monohydrát s připojeným esterem. Díky zvýšené efektivitě CEEM se převážná většina kreatinu uloží přímo do buňky. Na základě mnohonásobně zvýšené efektivity (některé studie uvádí až 40x vyšší efektivitu) může být potřebné dávkování CEEM nižší než u běžného kreatinu. Mnozí závodní atleti a kulturisté dosvědčují perfektní výsledky při užívání 5-10 g denně.

Nutriční hodnoty:

Nutriční hodnoty ve 100g*

Energetická hodnota 1620kJ / 387 kcal

Bílkoviny 96,7 g

Sacharidy < 0,1 g

Tuky < 0,1 g

Creatine Ethyl Ester Malate 2250mg v 1 dávce**

Složení:

  • Creatine Ethyl Ester Malate, želatina

Hmotnost 1 kapsle - 870mg*

* Uvedené hodnoty jsou průměrné

** DDD (Denní doporučená dávka) není stanovena

Doporučené dávkování:

  • 2x denně 3 kapsle (sportovci do 90kg tělesné hmotnosti). 2x denně 4 kapsle (sportovci nad 90kg tělesné hmotnosti). 
  • První dávku užijte 30 minut před tréninkem a druhou ihned po tréninku. V den volna, kdy necvičíte, užívejte první dávku ráno a druhou dávku večer.

Upozornění:

  • Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovejte v suchu a při teplotě 5-25°C.Po otevření spotřebujte do 90 dnů. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: