Doprava zdarma

Ceny dopravného jsou v dnešní době velmi neoblíbenou, ale na druhou stranu velmi častou záležitostí, která dokáže znepříjemnit celý nákup. Narozdíl od konkurence nabízíme ceny dopravného od 0 Kč do maximálně 99 Kč včetně dobírky. Záleží jenom na Vás, který druh dopravy si vyberete a jaká bude výsledná cena dopravy. Nemáme zájem dopravné zvyšovat, ale zvýhodnit takovým způsobem, aby nakupování bylo radostí. S cenou se netajíme a uvádíme vždy celou a konečnou cenu za dopravu včetně DPH a balného.

Chcete doručení zdarma? Zde jsou 3 možnosti jak toho dosáhnout:

  1. Osobní vyzvednutí - přijďte si zboží vyzvednout přímo na naši pobočku do Uherského Hradiště, nebo do Zlína. Náš fitness shop nabízí exkluzivní prostředí a internetové ceny na všechny produkty. Přímo na prodejně můžete také využít věrnostních slev získaných na e-shopu, produkt si prohlédnete, dovoluje-li to charakter produktu, můžete jej i vyzkoušet. Jako třešnička na dortu k osobnímu vyzvednutí, je navíc sleva ve výši 2% pro objednávky přes e-shop FITPOWER.cz, s vyzvednutím na kamenné pobočce.
  2. Nákup nad 1500,- DOPRAVA ZDARMA - pokud u nás nakupujete pravidelně, jistě jste postřehli, že již od nákupu za 1500 Kč neplatíte žádné poštovné, ani balné. Proto se vyplatí nakupovat u nás i drobnější nákupy, např. když Vám dojde protein, není potřeba čekat až dojdou i BCAA, ale pohodlně můžete nakoupit, o poštovné se postaráme my.
  3. DOPRAVA ZDARMA - každý produkt, který je označen dopravou zdarma spadá do kagorie tzv. FREE produktů, kde ať objednáte cokoliv neplatíte za dopravu ani korunu. Tento příznak není nijak závislý na výši útraty, ani na druhu zboží. Proto hledejte DOPRAVU ZDARMA a nakupujte efektivně a levně.

Pro přesný přehled dopravného a námi nabízené přepravní společnosti vstupte ZDE.