nahoru

Sci-MX BCAA Nanostack 120 kapslí

Sci-MX BCAA Nanostack 120 kapslí
839 Kč –30 %
Dodává ideální poměr 2:1:1 pro zajištění maximálních výsledků a díky vysokému obsahu BCAA jde o jeden z nejsilnějších produktů této kategorie na současném trhu.

 

SciMXlogo    zobrazit vše od výrobce

587 Kč 510 Kč bez DPH
Skladem

Sci-MX BCAA Nanostack 120 kapslí

Současná legislativa EU nám neumožňuje popisovat všechny účinky tohoto produktu podrobně.

Sportovní věda uvádí, že BCAA (řetězené aminokyseliny) jsou nejdůležitější aminokyseliny, co se týče růstu svalů a síly. Asi 33% procent svalových proteinů se skládá právě z řetězených aminokyselin. Intenzivní cvičení pak může způsobit rapidní snížení hladiny řetězených aminokyselin. To může vést až ke zhroucení svalových vláken (katabolismu) a vyčerpání.

Přípravek BCAA NanoStack obsahuje ideální poměr řetězených aminokyselin (2:1:1). Jde o rafinovaný mikro krystalický prášek, takže tím máte zajištěno, že dojde k nejvyšší možné absorpci a retenci. Součástí látky je také vitamín B6, což vede k velmi rychlému průběhu metabolismu řetězených aminokyselin.

Díky obsahu 3 gramů L-leucinu, 1,5 gramů L-valinu a 1,5 gramů L-isoleucinu denně je přípravek BCAA NanoStack jednou z nejúčinnějších látek na současném trhu.
Přípravek řady Sci-MX - BCAA NANOSTACK - může být kombinován s dalšími produkty řady Sci-MX, aby bylo dosaženo maximálních možných výsledků.

Doporučené dávnkování:

Užívejte (1 dávku) 3 kapsle 30 minut před tréninkem a další dávku (3 kapsle) během 60 minut po tréninku. Užívejte přípravek jen v dnech, kdy trénujete.


SLOŽENÍ

Denní dávka (6 kapslí) obsahuje: L-Leucin 3000 mg, L-Valin 1500 mg, L-Isoleucin 1500 mg, Vitamín B6 6 mg.


INFORMACE

Potravina pro zvláštní výživu, zejména pro sportovce.

Kód 51
Kategorie: Aminokyseliny
Jméno výrobce: Sci-MX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.